Sigma 56mm f/1,4 (C) DC DN objektív Fujifilm X - Tennofoto.hu

Sigma 56mm f/1,4 (C) DC DN objektív Fujifilm X

179 800 Ft
Sigma
351975
  • A nagy teljesítményű Contemporary sorozat tagja, ami a SIGMA legfrissebb technológiáival készül

    Videózáshoz is ideális lágyan működő AF

    A videós AF-hez tervezett optikai dizájn és a léptetőmotor kombinációja csendes és sima automatikus élességállítást biztosít. Az objektív kompatibilis a Sony E-mount Fast Hybrid AF rendszerrel, ami lehetővé teszi a precíz követő AF használatát. A fényképezőgépek arc- és szemfelismerő rendszereit használva az élesség akkor is folyamatosan az alany arcán marad, ha az mozog a képen.

    Erős, nagy precizitású, sárgaréz bajonett

    A sárgaréz bajonett ötvözi a nagy precizitást az erős kialakítással. A kezelt felület és a megnövelt erősség hozzájárul az objektív kivételes tartósságához.

    Por és fröccsenő víz ellen védett bajonett

    A bajonett egy speciális szigetelést tartalmaz, ami széleskörűen használhatóvá teszi ezt az objektívet.

    Lenyűgöző kompakt felépítés a SIGMA Art sorozatával is beillő képminőséggel.

    Ahhoz, hogy el lehessen érni ezt a kompakt méretet, az optikai dizájn a fényképezőgép váz peremsötétedés és torzítás csökkentő funkcióinak ismeretében lett kialakítva. Ezen felül az aixiális színtorzulást, amit képfeldolgozással nehéz eltüntetni, a felhasznált SLD üveg lencsetagok hatékonyan korrigálják. Így megvalósult a kompakt és könnyű felépítés a kiemelkedő képminőséggel kombinálva.

    A becsillanás és a szellemkép minimalizálására tervezve

    Az objektív tervezésének korai fázisától folyamatosan mértük a becsillanást és a szellemképet, hogy olyan optikai felépítést készíthessünk, ami ellenáll az olyan problémás megvilágításoknak is, mint amilyen például az ellenfény. A SIGMA Super Multi-Layer Coating bevonata csökkenti a becsillanásokat és a szellemkép képződést, segítve a fotóst az éles és kontrasztos képek elkészítésében akár ellenfény esetén is. A mellékelt napellenző segítségével blokkolhatók a képminőséget rontó beeső fénysugarak is.

    Lekerekített diafragma

    A 9 lamellás lekerekített diafragma vonzó elmosást kínál a kép élességi síkján kívüli részén.

    Sigma DC DN sorozat

    Az évek során a SIGMA egy átfogó termékkínálatot épített fel nagy fényerejű fix gyújtótávolságú objektívekből a nagy látószögtől a telékig. A SIGMA most egy olyan objektívsorozatot fejleszt a tükör nélküli cserélhető objektíves fényképezőgépekhez, amelyek könnyű és kompakt kialakításban kínálnak a mindennapi fotózásokhoz kiemelkedő teljesítményt a legfontosabb gyújtótávolságokon.

    A mindennapi használathoz tervezett könnyű és kompakt kialakítással a tükör nélküli fényképezőgépekhez készülő SIGMA DN objektívek kimagasló teljesítményt nyújtanak a kulcsfontosságú gyújtótávolságokon. Az új objektív a 30mm F1.4 DC DN | Contemporary objektív sikerére épít, amit a SIGMA még 2016-ban a tükör nélküli fényképezőgépekhez szánt fix gyújtótávolságú sorozat első tagjaként mutatott be. A 16mm F1.4 DC DN | Contemporary az F1.4 fényerőt a legmagasabb optikai teljesítménnyel kombinálja.

    A SIGMA tükör nélküli fényképezőgépekhez készült fix objektívjeinek sorában az első a 30mm F1.4 DC DN | Contemporary objektív volt, amit a nagy látószögű 16mm F1.4 DC DN | Contemporary fix objektív követett. Ezek mellé érkezett az 56mm F1.4 DC DN | Contemporary, így a SIGMA egy komplett rendszert kínál a tükörnélküli fényképezőgépek felhasználóinak.

  • Új értékelés

Összehasonlítás:
0 db termék
Összes törlése
ÖSSZEHASONLÍTÁS